
- Немає в наявності
- Код: 570137
Протиральний папір TORK 2-шаровий 160 листів у рулоні 38 х 31.5 см (570137)
2 435,82 ₴/рулон
+380 (63) 123-41-89
- +380 (67) 115-15-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Суперміцні матеріали для прибирання Tork промислового призначення, які відрізняються надзвичайною міцністю та чудовою ефективністю очищення, ідеально підходять для жорсткого очищення, знежирення та видалення застарілих плям. Сумісний з більшістю розчинників, захищає руки від впливу високої температури та металевої стружки. Матеріал підходить для безпечних та ефективних настінних чи підлогових диспенсерів Tork, диспенсерів з центральною подачею Tork Maxi або диспенсерів Tork для коробів, що призначені для полистової подачі.
- Технологія exelCLEAN для швидкого і професійного очищення поверхонь;
- Об'ємний нетканий матеріал захищає руки від металевої стружки і опіків;
- Стане незамінним помічником у прибиранні, так як може використовуватися з більшістю розчинників і засобами для чищення;
- Коробка зі спеціальним клапаном дає можливість користуватися без диспенсера.
Основні характеристики:
- Система: W1/W2/W3
- Кількість шарів: 1
- Щільність г/м²: 65
- Довжина листа: 38 см
- Ширина рулону: 31.5 см
- Кількість листів в рулоні: 160
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Швеція |
| Вид товару | Рулон із відривами |
| Висота | 333 мм |
| Довжина | 264 мм |
| Кількість в наборі | 160 шт. |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал | Неткане волокно |
| Область застосування | Обезжиривание, Уборка |
| Оброблювана поверхня | Пластик, Фарба, Лак, Скло |
| Ширина | 264 мм |
- Ціна: 2 435,82 ₴/рулон











