
- Немає в наявності
- Код: 8230.19
Фарбопульт Walcom SLIM X-Light HTE 1.9
8 700,68 ₴/комплект
+380 (63) 123-41-89
- +380 (67) 115-15-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фарбопульт Walcom SLIM X-LIGHT HTE розроблений для нанесення фінішних покриттів та грунтів в авторемонті і промисловості. Він виконаний з якісних матеріалів, що гарантує довгий термін його служби. Система повітряного розпилення HTE: High Transfer Efficiency (висока ефективність переносу), середній тиск.
Технічні характеристики:
- Робочий тиск: 2 бар
- Витрата повітря: 260 л/хв
- Корпус: матовий нікельований алюміній з лазерним гравіюванням
- Курок: полімер PPA зі скловолокном
- Повітряна розпилююча головка: анодований алюміній
- Гайка кріплення розпилючої головки: полімер PPA зі скловолокном
- Сопло: нержавіюча сталь AISI 303
- Голка - пружина: нержавіюча сталь AISI 303
- Ширина факела: 280 - 300 мм
- Ущільнювальні прокладки: PTFE (тефлон)
- Вага: 445 г
У комплекті з фарбопультом:
- Запчастини: набір прокладок, пружинок, стопорних кілець, шток повітряного клапана
- Аксесуари: ключ універсальний, йоржик для чищення фарбопульта, 3 фільтра для очищення ЛФП, масло 15 мл для змащування частин та механізмів, що труться.
- Пластиковий бачок: 680 мл.
- Регулятор тиску: манометр з захисним склом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walcom |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр сопла | 1.9 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.68 л |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Витрата повітря | 260 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.445 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
- Ціна: 8 700,68 ₴/комплект
