
- Немає в наявності
- Код: AH1518003A
Мини-фарбопульт ANI R160/T HPS 1.0
8 550,91 ₴
+380 (63) 123-41-89
- +380 (67) 115-15-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ANI R160/T HPS — це міні-фарбопульт із ретельною конструкцією, яка дозволяє знизити витрату повітря за рахунок дуже високого розпилення лакофарбових матеріалів останнього покоління.
Ергономічна ручка та баланс роблять міні-фарборозпилювач R160/T простим у користуванні та ідеальним для підфарбування кузова та дизайнерських робіт.
Переваги:
- Корпус з литого алюмінію під тиском з внутрішньою захисною хімічною обробкою нікелем.
- Зовнішній електролітичний килимок, що ідеально підходить для використання з фарбами на водній основі.
- Стійкий до агресивних хімічних агентів та корозії.
- Різьбовий штуцер 1/4M BSP для подачі повітря в пістолет-розпилювач.
- Можливість встановлення TMD1.
- Запакований у коробку зі щіткою, комплектом запасних частин, пристроями для очищення дюзи та сервісним ключем операції з технічного обслуговування.
Технічні характеристики ANI R160/T:
- Верхній нейлоновий бачок ємністю 250 мл
- Вага нетто: 0,386 кг
- Розмір без бачка: 145 x 130 x 50 мм
- Розміри з нейлоновим бачком: 260 x 150 x 80 мм
- Максимальний робочий тиск: 4 бар
- Робочий тиск 2,2 бар
- Витрата повітря: 120 л/хв
- Тиск: 2,2 бар з манометром Ani RP/1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANI |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.386 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр сопла | 1 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.25 л |
| Робочий тиск | 2.2 бар |
| Витрата повітря | 120 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 8 550,91 ₴






