
- Готово до відправки
- Код: 66252851235
Диск відрізний Norton Vulcan Ø125 х 1.0 х 22.23 мм
43,76 ₴
- +380 (67) 115-15-65
Відрізний круг по металу Norton Vulcan – це високоякісний продукт, призначений для різання нержавіючої сталі (INOX), вуглецевої сталі та кольорових металів. Завдяки тонкій структурі (1 мм) він забезпечує швидке та точне різання без припалів та забруднення поверхні.
Склад не містить заліза, сірки та хлору, круг має гострі зерна електрокорунду, що подовжує термін його експлуатації та збільшує швидкість роботи. Це робить його ідеальним для обробки труб, профілів та листів як у професійних майстернях, так і серед вимогливих майстрів.
Особливості
Призначений для різання нержавіючої сталі (INOX) та кислотостійкої сталі, вуглецевої сталі, кольорових металів, труб, профілів та листів.
Висока точність та швидке різання.
Відсутність ризику появи кольорів мінливості (перегріву) або забруднення поверхні нержавіючих матеріалів.
Термін служби круга та швидкість різання збільшені завдяки термічно обробленому зерну оксиду алюмінію (електрокорунду).
Має сертифікат oSa – гарантію найвищої якості, а також максимального захисту здоров'я та безпеки праці.
Технічні дані
Діаметр отвору круга: 22,2 мм
Діаметр круга: 125 мм
Тип круга: 41 – плоский, відрізний
Твердість: S – твердий
Тип зв'язки: BF – смоляна зв'язка, армована скловолокном
Зернистість: P60
Товщина круга: 1 мм
Максимальна швидкість обертання: 12250 об/хв
Призначення кругів: Метали: сталь, нержавіюча сталь (Inox), конструкційна та будівельна сталь
Тип зерна: Електрокорунд
Ширина різу: 1,0
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Norton |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Метал, Сталь, Мідь, Алюміній, Латунь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Зернистість | 60 |
- Ціна: 43,76 ₴
