
- Немає в наявності
- Код: РТ-0136
Фарбопульт INTERTOOL РТ-0136 LVLP 1.8
1 685,80 ₴
+380 (63) 123-41-89
- +380 (67) 115-15-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фарбопульт пневматичний INTERTOOL РТ-0136 - професійний інструмент, який найчастіше використовується в автомайстернях для фарбування машин, у будівельно-оздоблювальних роботах або в меблевій промисловості. Ця модель характеризується високою швидкістю та ефективністю нанесення ЛКМ на цільову поверхню з ефективністю, що досягає 92%. Тобто. витрата фарби на туманоутворення - мінімальна, це дозволяє економічно використовувати дорогі матеріали.
Бачок розпилювача виготовлений із пластику, його об'єм — 600 мл, розташування — верхнє.
Витрата повітря – 170-200 л/хв, при робочому тиску – до 1,5 атм.
Форсунка діаметром 1,8 мм дозволяє працювати з в'язкими ЛКМ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.87 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр сопла | 1.8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Робочий тиск | 1.5 бар |
| Витрата повітря | 170 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Ні |
| Перехідний штуцер | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
- Ціна: 1 685,80 ₴
