
- Готово до відправки
- Код: 0070.0473.07
Шліфувальна губка SIA siasponge flex 7983 Micro Fine P120-150 98 x 120 x 13 мм (F 03E 00R E2P)
36,43 ₴
+380 (63) 123-41-89
- +380 (67) 115-15-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двосторонні шліфувальні губки Siasponge Flex дуже гнучкі, ідеально підходять для складних завдань шліфування
Будь то криві, форми або контури, 7983 Siasponge Flex забезпечує рівне та ідеальне шліфування. Надм'яка піна забезпечує максимальну адаптованість форми. Абразивні губки Siasponge Flex використовуються вручну.
Siasponge Flex можна використовувати вологим або сухим способом, вони ідеально підходить для шліфування дерева, пластику, старих та нових лакофарбових покриттів.
Характеристики Siasponge Flex:
- Siasponge Flex
- Колір: білий
- Зерно: дрібне
- Тип зерна: оксид алюмінію
- Матеріал спинки: пінополіуретан
- Поверхня: двостороння
- Розміри: 98x120 мм
- Товщина: 13 мм
- Кількість штук в упаковці: 10
Sia 7983 зазвичай використовується:
- Легке шліфування дерева та пластику;
- Легке шліфування старих та нових традиційних лакофарбових покриттів;
- Тонке шліфування шпаклівки у важкодоступних місцях;
- Матова обробка лаків;
- Шліфування штукатурки та шпаклівки;
- Проміжне шліфування лаку;
- Шліфування профільованих та закруглених заготовок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIA |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Шліфувальна губка |
| Тип основи | Спінений поліуретан |
| Градація | P120 |
| Область застосування | Дерево, Пластик, Лак, Фарба, Шпаклівка, Грунтовка |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Вологостійкість | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 13 мм |
- Ціна: 36,43 ₴




