
-5%
- Готово до відправки
- Код: 050904
Лист звукоізоляційний бітумний APP MW 500 P 500x500 мм (полімерний-гладкий)
301,49 ₴
286,42 ₴
+380 (63) 123-41-89
- +380 (67) 115-15-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
APP MW 500 P є звукоізолюючим самоклеючим полімерним м'яким килимком. Призначений для ізолювання звуку та вібрації в місцях, де необхідна велика еластичність, наприклад на підлозі кузова та багажного відсіку, а також у колісних арках.
Килимок можна формувати при кімнатній температурі або підігріваючи його.
Інші застосування:
Сільськогосподарська, будівельна та побутова техніка, ліфти кондиціонери металеві меблі умивальники та тощо.
Переваги:
- Оптимально адаптується до поверхні.
- Дуже добре формується після підігріву.
- Після видалення плівки можна пофарбувати.
- Еластичний навіть за кімнатної температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Вага | 1 кг |
| Довжина листа | 50 см |
| Площа аркуша | 0.25 кв.м |
| Застосування матеріалу | Колісні арки, Пол багажника, Підлогу автомобіля |
| Стан | Новий |
| Тип | Шумоізоляція |
| Ширина листа | 50 см |
- Ціна: 286,42 ₴


