
- Немає в наявності
- Код: 0020.3795.01
Шліфувальна губка SIA Flat Pad 9215 EVA Fine P500 115 x 140 x 5 мм
43,40 ₴
+380 (63) 123-41-89
- +380 (67) 115-15-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абразивна одностороння губка SIA Flat Pad швейцарського виробництва застосовується при ручному шліфуванні «по сухому» грунту та шпаклівці, шліфуванні під перехід. Має гнучку поролонову основу, завдяки чому може застосовуватися в важкодоступних місцях.
На відміну від наждачного паперу, губку можна скласти без жолоблення її абразивного шару. Це запобігає можливій нерівномірності шліфування та пошкодженню поверхні. Спеціальна структура поверхні не засмічує абразив і виводить відходи шліфування через м'яку пористу основу, що забезпечує високу швидкість знімання. Поролонова основа губки Sia гарантує оптимальний тиск та рівномірну обробку всієї поверхні.
Особливості:
- Ідеальна поверхня обробки завдяки розподіленому тиску м'якої пінополіуретанової основи.
- Ідеальна адаптація до форми деталі
- Використовується для шліфування по-сухому та по-мокрому.
- Висока міцність та як наслідок високий термін служби
Технічні характеристики:
- Зерно: оксид алюмінію
- Основа: EVA (етил вініл ацетат)
- Структура губки: закритого типу
- Сполучна смола: гнучка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIA |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вологостійкість | Так |
| Градація | P500 |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Тип | Шліфувальна губка |
| Тип насипання | Закрита |
| Загальні | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 43,40 ₴
