
- Готово до відправки
- Код: 0703891310
Пневматичний пістолет для герметиків Wurth Juniorfix 310 мл
7 479,47 ₴
+380 (63) 123-41-89
- +380 (67) 115-15-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пістолет пневматичний Wurth Juniorfix 310 мл
Потужний і легкий пневматичний пістолет Wurth Juniorfix для використання з картриджами і тубами. Підходить для нанесення клейових складів та герметиків з високою та низькою в'язкістю.
Легка, компактна і економічна конструкція.
Інструмент зручний в обігу і дозволяє довго працювати, не відчуваючи втоми.
Регулятор подачі на рукоятці.
Можливе точне регулювання подачі вмісту картуша.
Демпфер на швидкознімному штуцері.
Забезпечує оптимальну рухливість.
Повністю закритий корпус.
Поліпшений захист деталей і вузлів, наприклад, впускного патрубка, а також спрощена чистка інструмента.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Витрата повітря | 7.2 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.47 кг |
| Довжина інструменту | 238 мм |
| Стан | Новий |
| Ємність контейнера | 310 мл |
- Ціна: 7 479,47 ₴
