
- Немає в наявності
- Код: MIN6532011
Штабельований систейнерний кейс Mirka 400 x 300 x 158 мм жовтий
4 309,31 ₴
+380 (63) 123-41-89
- +380 (67) 115-15-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Систейнерний кейс Mirka T-LOC відмінно підходить для зберігання та складання інструментів й інших важких або громіздких предметів завдяки міцному АБС-пластику, який забезпечує захист вмісту від пилу та бризок. Система ящиків сумісна з усіма розмірами систейнерів і тому може штебелюватися на пилососах Mirka L PC, L AFC та M AFC. Ще одна перевага системи T-LOC полягає в тому, що сістейнер можна відкрити без необхідності спочатку від'єднувати його від інших ящиків.
Довжина - 400
Висота - 158
Ширина - 300
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirka |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 4 309,31 ₴



